Riflové legíny BlueDressCode

Kvalitné dámske riflové legíny DOUBLE RED z edície RedDressCode vynikajú svojím zaujímavým dizajnom a pohodlným strihom. Farebne aj tvarovo stále, vyrobené v Európe.

DOUBLE RED

39,95€

Tento produkt je vypredaný

Detaily a starostlivosť

  • 35% bavlna, 60% polyester, 5% spandex
  • Farba riflová modrá
  • Regular fit
  • Mechanické pranie v práčke
  • Vyrobené v Európe

Mohlo by Vás zaujímať

39,95€

Kvalitné dámske riflové legíny DOUBLE RED z edície RedDressCode vynikajú svojím zaujímavým dizajnom a pohodlným strihom. Farebne aj tvarovo stále, vyrobené v Európe.

59,95€

Kvalitné dámske bavlnené nohavice DOUBLE RED z edície BlackDressCode vynikajú svojím zaujímavým dizajnom, koženými detailami a pohodlným strihom. Farebne aj tvarovo stále, vyrobené v Európe.

49,95€

Kvalitné dámske kapsáčové nohavice DOUBLE RED sú vyrobené zo 100% bavlny. Príjemný strih, praktické bočné vrecká a neprehliadnuteľný maskáčový vzor poteší každú fanynku army štýlu. Farebne aj tvarovo stále, vyrobené v Európe. Dodací termín 2 týždne.

29,95€

Kvalitné dámske elastické legíny DOUBLE RED z edície "DR Sport". Pohodlný strih a možnosť každodenného využitia pri športe alebo počas voľného času. Farebne aj tvarovo stále, vyrobené v Európe.

29,95€

Kvalitné dámske elastické trištvrťové legíny DOUBLE RED z edície "DR Sport". Pohodlný strih a možnosť každodenného využitia pri športe alebo počas voľného času. Farebne aj tvarovo stále.

29,50€

Limitovaná edícia dámskych kraťasov v príjemnej zelenej maskáčovej verzii. Kraťasy majú štyri praktické vrecká a zapínanie na zips. Nohavice sú zakončené rozstrapkaním látky a majú vytlačené zlaté logo DOUBLE RED.

39,95€

Limitovaná edícia dámskeho overalu v modernej pieskovo-zelenej maskáčovej verzii s modrým logom DR na prednom dieli. Overal je na ramienka, má nízky sed a je vyrobený z príjemného elastického materiálu.

39,95€

Kvalitné dámske teplákové nohavice DOUBLE RED zo 100% bavlny sú zaujímavo kombinované s maskáčovými dteailami a opaskom.  Farebne aj tvarovo stále.

39,95€

Kvalitné dámske teplákové nohavice DOUBLE RED zo 100% bavlny sú zaujímavo kombinované s maskáčovými detailami a opaskom.  Farebne aj tvarovo stále, vyrobené v Európe.

29,95€

Dámske teplákové krátke nohavice v zelenej maskáčovej farbe. Šedú pásovku dopĺňa praktická šňúrka na stiahnutie. Nohavice majú dve praktické vrecká a ozvláštňuje ich ružové kamuflážové logo Double Red.

26,00€

Dámske šortky v šedo-čierno-neónovo-ružovej maskáčovej verzii. Šortky sa dajú v páse stiahnuť šnúrkou, majú dve vrecká a nohavice sú zakončené bielymi strapcami.

39,95€

Limitovaná edícia dámskych teplákov v bielo-zelenej maskáčovej verzii. Tepláky majú dve praktické vrecká a šedú šnúrku na stiahnutie v páse. Na teplákoch je tiež potlač bieleho loga DR v dvoch pásoch.

26,00€

Limitovaná edícia dámskych kraťasov v modernej maskáčovej verzii s bielym okrajom nohavíc. Kraťasy majú dve praktické vrecká vpredu a šnúrku na zaviazanie v páse. Na nohavici je červená potlač loga Double Red.

29,50€

Dámske krátke teplákové nohavice v zeleno-bielej maskáčovej farbe so šedou pásovkou a praktickou šňúrkou na stiahnutie. Nohavice majú dve praktické vrecká a červené logo Double Red.

26,00€

Dámske šortky z modrej maskáčovej teplákoviny imitujúcej riflovinu. V páse je praktická šnúra na zaväzovanie a na zadnej časti sú dve účelné vrecká. Na nohavici je potlač s červeným logom Double Red.

39,95€

Dámske šortky v modrej maskáčovej verzii. Veľmi dobre padnúci strih oceníte vždy, keď sa budete potrebovať cítiť pohodlne a zároveň príťažlivo. Celkový dojem dotvárajú deatily: šnúrka na stiahnutie pásu, olemované vrecká a vykasané nohavice.

44,00€

Dámske maskáčové nohavice v čierno-bielej farbe sú úplná klasika a nesmú chýbať v šatníku žiadnej #Army fanynky. Od ostatných nohavíc ich odlišuje výrazný červený prvok - ikonické 2 DOUBLE RED červené pásy.

34,95€

Dámske nohavice v armádnej zelenej farbe sú úplná klasika a nesmú chýbať v šatníku žiadnej #Army fanynky. Pohodlný, dobre padnúci strih dopĺňajú imitácie bočných vreciek. Nechýba ani ikonické DOUBLE RED červené logo n azadnom vrecku.

34,95€

Dámske nohavice v armádnej zelenej farbe sú úplná klasika a nesmú chýbať v šatníku žiadnej #Army fanynky. Pohodlný, dobre padnúci strih dopĺňajú vrecká na zips. Nechýba ani ikonické DOUBLE RED červené logo na opasku.